380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:380年代
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:380-e)
с (r2.7.2) (Робот: Додава zh-yue:380年代)
[[war:380 nga dekada]]
[[yo:Ẹ̀wádún 380]]
[[zh-yue:380年代]]
[[zh:380年代]]
9.281

уредување