Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Додадени 4 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ru:ЦЕРН
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:CERN)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ru:ЦЕРН)
[[pt:Organização Europeia para a Pesquisa Nuclear]]
[[ro:CERN]]
[[ru:CERNЦЕРН]]
[[scn:CERN]]
[[simple:CERN]]
9.281

уредување