Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Сексологија“

с
r2.7.2) (Бот Додава: en:Category:Sexology
с
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:Category:Sexology)
[[be:Катэгорыя:Сексалогія]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Сэксалёгія]]
[[bg:Категория:Сексология]]
[[bar:Kategorie:Sexualwissenschaft]]
[[bg:Категория:Сексология]]
[[ca:Categoria:Sexologia]]
[[cs:Kategorie:Sexuologie]]
[[de:Kategorie:Sexualwissenschaft]]
[[et:Kategooria:Seksuoloogia]]
[[en:Category:Sexology]]
[[es:Categoría:Sexología]]
[[eo:Kategorio:Seksologio]]
5.636

уредувања