Разлика помеѓу преработките на „Алкени“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: az:Alkenlər
с (r2.6.4) (Робот: Менува sq:Alkenet)
с (r2.7.2) (Бот Додава: az:Alkenlər)
[[af:Alkeen]]
[[ar:ألكين]]
[[az:Alkenlər]]
[[be:Алкены]]
[[bg:Алкен]]
[[bs:Alkeni]]
[[bg:Алкен]]
[[ca:Alquè]]
[[cs:Alkeny]]
5.636

уредувања