Разлика помеѓу преработките на „Федерална вселенска агенција (Русија)“

с
r2.7.2) (Бот Додава: bs:Ruska svemirska agencija test
с (r2.6.3) (Бот Додава: hu:Orosz Szövetségi Űrügynökség)
с (r2.7.2) (Бот Додава: bs:Ruska svemirska agencija test)
 
[[bn:রাশিয়ান ফেডারেল স্পেস এজেন্সি]]
[[bs:Ruska svemirska agencija test]]
[[bg:Федерална космическа агенция]]
[[ca:Agència Espacial Federal Russa]]
5.636

уредувања