Разлика помеѓу преработките на „Еленор Рузвелт“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: az:Eleanora Ruzvelt
с (r2.7.1) (Бот Додава: io:Eleanor Roosevelt)
с (r2.7.2) (Бот Додава: az:Eleanora Ruzvelt)
 
[[ar:إليانور روزفلت]]
[[az:Eleanora Ruzvelt]]
[[be:Элеанора Рузвельт]]
[[be-x-old:Элеанора Рузвэльт]]
[[bg:Елинор Рузвелт]]
[[bs:Eleanor Roosevelt]]
[[bg:Елинор Рузвелт]]
[[ca:Eleanor Roosevelt]]
[[cs:Eleanor Rooseveltová]]
5.636

уредувања