Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1061 година“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1061-ben született személyek
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1061)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1061-ben született személyek)
[[kk:Санат:1061 жылы туғандар]]
[[la:Categoria:Nati 1061]]
[[hu:Kategória:1061-ben született személyek]]
[[ms:Kategori:Kelahiran 1061]]
[[new:पुचः:१०६१य् बुगु]]
126.439

уредувања