Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Претпоставете добронамерност“

с
Робот: Менува pt:Wikipédia:Presumir a boa-fé
с (Робот: Менува pt:Wikipédia:Presumir a boa-fé)
[[no:Wikipedia:Ta ting i beste mening]]
[[pl:Wikipedia:Zakładaj dobrą wolę]]
[[pt:Wikipédia:Presumir a boa -fé]]
[[ro:Wikipedia:Buna credință]]
[[ru:Википедия:Предполагайте добрые намерения]]
85.496

уредувања