Разлика помеѓу преработките на „795“

Додадени 126 бајти ,  пред 12 години
с
Нова страница: {{8 век}} == Настани == * == Родени == * == Починале == * Категорија:7 век en:795
с (Нова страница: {{8 век}} == Настани == * == Родени == * == Починале == * Категорија:7 век en:795)
(нема разлика)