Џуно: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава ext:Juneau
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава az:Kuno)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ext:Juneau)
[[es:Juneau]]
[[eo:Juneau]]
[[ext:Juneau]]
[[eu:Juneau]]
[[fa:جونو، آلاسکا]]
4.138

уредувања