Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1309“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1309
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:1309)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hu:Kategória:1309)
[[lv:Kategorija:1309. gads]]
[[lb:Kategorie:1309]]
[[hu:Kategória:1309]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १३०९]]
[[arz:تصنيف:1309]]
126.849

уредувања