Разлика помеѓу преработките на „Карсон Сити“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава vec:Carson City
с (r2.7.2) (Робот: Менува en:Carson City, Nevada)
с (r2.7.1) (Робот: Додава vec:Carson City)
[[ta:கார்சன் நகரம்]]
[[uk:Карсон-Сіті]]
[[vec:Carson City]]
[[vi:Thành phố Carson, Nevada]]
[[vo:Carson City (Nevada)]]
86.434

уредувања