Силистра: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 15 години
с
Бот Додаје: es:Silistra
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: es:Silistra)
[[en:Silistra]]
[[eo:Silistra]]
[[es:Silistra]]
[[fa:سیلیسترا]]
[[fi:Silistra]]
46.384

уредувања