Занает: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Робот: Додава ar:الحرف اليدوية
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава simple:Handicraft)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ar:الحرف اليدوية)
[[Категорија:Економска историја]]
 
[[ar:الحرف اليدوية]]
[[an:Artesanía]]
[[ast:Artesanía]]
4.138

уредувања