Цинк хидроксид: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава fa:هیدروکسید روی
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Hydroxid zinečnatý)
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:هیدروکسید روی)
[[de:Zinkhydroxid]]
[[en:Zinc hydroxide]]
[[fa:هیدروکسید روی]]
[[nl:Zinkhydroxide]]
[[ja:水酸化亜鉛]]
1.229

уредувања