Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава vec:Annapolis, Maryland
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава kw:Annapolis, Tir Maria)
с (r2.7.1) (Робот: Додава vec:Annapolis, Maryland)
[[uk:Аннаполіс (Меріленд)]]
[[ur:ایناپولس، میری لینڈ]]
[[vec:Annapolis, Maryland]]
[[vi:Annapolis, Maryland]]
[[vo:Annapolis (Maryland)]]
86.434

уредувања