Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува be-x-old:Біл Гейтс
с (r2.6.4) (Робот: Додава ne:बिल गेट्स)
с (r2.7.1) (Робот: Менува be-x-old:Біл Гейтс)
[[map-bms:Bill Gates]]
[[be:Біл Гейтс]]
[[be-x-old:Біл ГэйтсГейтс]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[bar:Bill Gates]]
4.138

уредувања