Категорија:1194: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава hu:Kategória:1194
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1194)
с (r2.6.4) (Робот: Додава hu:Kategória:1194)
[[la:Categoria:1194]]
[[lv:Kategorija:1194. gads]]
[[hu:Kategória:1194]]
[[arz:تصنيف:1194]]
[[ms:Kategori:1194]]
[[new:पुचः:११९४]]
[[ja:カテゴリCategory:1194年]]
[[no:Kategori:1194]]
[[nn:Kategori:1194]]
127.116

уредувања