Разлика помеѓу преработките на „25 април“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ne:२५ अप्रिल
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:25 сәуір)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ne:२५ अप्रिल)
[[nl:25 april]]
[[nds-nl:25 april]]
[[ne:२५ एप्रीलअप्रिल]]
[[new:अप्रिल २५]]
[[ja:4月25日]]
1.229

уредувања