Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Математика-никулец“

с
+ align = "center"
с (Шаблон:Мат-никулец преместена како Шаблон:Математика-никулец преку пренасочување: Враќ.)
с (+ align = "center")
<div class="boilerplate metadata" id="stub" align="center"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Image:Crystal_kformula.png|45px| ]]</td ><td >''&nbsp;Оваа [[математика|математичка]] статија е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Математички никулци]]
1.577

уредувања