Разлика помеѓу преработките на „Ирак“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава mdf:Ирак
с (r2.7.2) (Робот: Брише map-bms:Irak)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава mdf:Ирак)
[[arz:العراق]]
[[ms:Iraq]]
[[mdf:Ирак]]
[[mn:Ирак]]
[[my:အီရတ်နိုင်ငံ]]
125.919

уредувања