Разлика помеѓу преработките на „Географија на Бугарија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава fi:Bulgarian maantiede
с (Бот Додава: sk:Geografia Bulharska)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Bulgarian maantiede)
[[sk:Geografia Bulharska]]
[[sr:Географија Бугарске]]
[[fi:Bulgarian maantiede]]
[[sv:Bulgariens geografi]]
[[uk:Географія Болгарії]]
86.434

уредувања