Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава lij:Helena, Montana
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: co:Helena (Montana))
с (r2.7.2) (Робот: Додава lij:Helena, Montana)
[[lv:Helina]]
[[lt:Helena (Montana)]]
[[lij:Helena, Montana]]
[[lmo:Helena, Montana]]
[[mg:Helena, Montana]]
21.521

уредување