Собирање: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава bg:Събиране
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава eo:Adicio)
с (Робот: Додава bg:Събиране)
[[be:Складанне]]
[[be-x-old:Складаньне]]
[[bg:Събиране]]
[[bs:Sabiranje]]
[[br:Sammadur]]
85.496

уредувања