Колумбус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава kw:Columbus, Ohio
с (r2.7.2) (Робот: Додава yo:Columbus, Ohio)
с (r2.7.2) (Робот: Додава kw:Columbus, Ohio)
[[pam:Columbus, Ohio]]
[[ka:კოლუმბუსი (ოჰაიო)]]
[[kw:Columbus, Ohio]]
[[sw:Columbus, Ohio]]
[[ht:Columbus, Ohio]]
21.521

уредување