Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1885“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:1885
с (r2.7.2) (Бот Додава: gl:Categoría:1885)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:1885)
[[be:Катэгорыя:1885]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1885]]
[[bg:Категория:1885 година]]
[[bs:Kategorija:1885]]
[[br:Rummad:1885]]
[[bg:Категория:1885 година]]
[[ca:Categoria:1885]]
[[cs:Kategorie:1885]]
[[arz:تصنيف:1885]]
[[ms:Kategori:1885]]
[[nl:Categorie:1885]]
[[new:पुचः:१८८५]]
[[ja:Category:1885年]]
86.434

уредувања