Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Додадени 70 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: bs:Raúl González)
[[Категорија:Луѓе од Мадрид]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Фудбалери од Бундеслига]]
 
[[ar:راؤول غونزاليس]]