Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Додадени 70 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалери на Европско првенство 2008]]
[[Категорија:Фудбалери од Премиер Лига]]
[[Категорија:Фудбалери од Бундеслига]]
 
[[ar:بير ميرتساكر]]