Разлика помеѓу преработките на „Пер Мертезакер“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Робот: Менува be-x-old:Пэр Мэртэзакер)
 
{{Arsenal F.C. squad}}
[[{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мертезакер]]}}
[[Категорија:Родени во 1984 година]]
[[Категорија:Луѓе во Хановер]]