Разлика помеѓу преработките на „Април“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ne:अप्रिल
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ml:ഏപ്രിൽ)
с (r2.7.1) (Робот: Менува ne:अप्रिल)
[[nl:April]]
[[nds-nl:April]]
[[ne:एप्रीलअप्रिल]]
[[new:अप्रिल]]
[[ja:4月]]
86.434

уредувања