Разлика помеѓу преработките на „Ешли Јанг“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Ешлі Янг
с (r2.7.1) (Робот: Додава ms:Ashley Young)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Ешлі Янг)
[[th:แอชลีย์ ยัง]]
[[tr:Ashley Young]]
[[uk:Ешлі ЯнґЯнг]]
[[vi:Ashley Young]]
[[zh:艾殊利·楊格]]
126.435

уредувања