Разлика помеѓу преработките на „Никозија“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува br:Nikozia
с (r2.7.1) (Робот: Додава ta:நிக்கோசியா)
с (r2.7.1) (Робот: Менува br:Nikozia)
[[bo:ནེ་ཁོ་ཤི་ཡ།]]
[[bs:Nikozija]]
[[br:NikosiaNikozia]]
[[ca:Nicòsia]]
[[cs:Nikósie]]
86.434

уредувања