Разлика помеѓу преработките на „Политичка економија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:ئابووری سیاسی
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Politická ekonomie)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:ئابووری سیاسی)
[[simple:Political economy]]
[[sk:Politická ekonómia]]
[[ckb:ئابووری سیاسی]]
[[sr:Економска политика]]
[[th:เศรษฐศาสตร์การเมือง]]
4.138

уредувања