Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1090-ben elhunyt személyek
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات 1090)
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1090-ben elhunyt személyek)
[[kk:Санат:1090 жылы қайтыс болғандар]]
[[la:Categoria:Mortui 1090]]
[[hu:Kategória:1090-ben elhunyt személyek]]
[[new:पुचः:१०९०य् मदुगु]]
[[ja:Category:1090年没]]
86.434

уредувања