Лепенец: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Менува en:Lepenac
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ru:Лепенец)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Lepenac)
 
[[bg:Лепенец]]
[[en:LepenecLepenac]]
[[fr:Lepenac (rivière)]]
[[hr:Lepenac (rijeka)]]
127.308

уредувања