Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{DEFAULTSORT:Рондова, Љубка}}
 
[[Категорија:БугариБугарски пејачи]]
[[Категорија:Егејци]]