Центромер: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува fa:سانترومر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Centrómero)
с (r2.7.2) (Робот: Менува fa:سانترومر)
[[es:Centrómero]]
[[eu:Zentromero]]
[[fa:میان‌پارسانترومر]]
[[fr:Centromère]]
[[gl:Centrómero]]
9.281

уредување