Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Верски медиуми“

с
r2.7.1) (Робот: Додава it:Categoria:Mass media e religione
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:종교 매체)
с (r2.7.1) (Робот: Додава it:Categoria:Mass media e religione)
[[fr:Catégorie:Média religieux]]
[[ko:분류:종교 매체]]
[[it:Categoria:Mass media e religione]]
[[nl:Categorie:Religieuze media]]
[[ja:カテゴリCategory:宗教メディア]]
[[simple:Category:Religious media]]
[[sk:Kategória:Náboženské médiá]]
86.434

уредувања