Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

Додадени 26 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава bar:Otto von Bismarck
с (r2.6.4) (Робот: Додава ckb:ئۆتۆ ڤۆن بیسمارک)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bar:Otto von Bismarck)
[[be-x-old:Ота фон Бісмарк]]
[[bg:Ото фон Бисмарк]]
[[bar:Otto von Bismarck]]
[[bs:Otto von Bismarck]]
[[br:Otto von Bismarck]]
4.138

уредувања