Пикардија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Менува en:Picardy
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува gv:Picardie (ard))
с (r2.5.4) (Робот: Менува en:Picardy)
[[de:Picardie]]
[[et:Picardie]]
[[en:Picardy (region)]]
[[es:Picardía]]
[[eo:Pikardio]]
5.665

уредувања