Разлика помеѓу преработките на „Августајон“

Додадени 26 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ru:Августеон
с
с (r2.7.1) (Робот: Додава ru:Августеон)
[[Категорија:Градби на Јустинијан I]]
 
[[en:Augustaion]]
[[el:Αυγουσταίον]]
[[en:Augustaion]]
[[fr:Augustaion (Constantinople)]]
[[id:Augustaion]]
[[it:Augustaion]]
[[nl:Augustaion]]
[[ru:Августеон]]
[[tr:Augustaion]]
[[zh:奥古斯塔广场]]
86.434

уредувања