Разлика помеѓу преработките на „1105“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава lmo:1105
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:1105 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lmo:1105)
[[be-x-old:1105]]
[[bh:११०५]]
[[bg:1105]]
[[bs:1105]]
[[br:1105]]
[[bg:1105]]
[[ca:1105]]
[[cv:1105]]
[[lb:1105]]
[[lt:1105 m.]]
[[lmo:1105]]
[[hu:1105]]
[[mg:1105]]
5.331

уредување