Разлика помеѓу преработките на „1104“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава lmo:1104
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:1104 жыл)
с (r2.7.2) (Робот: Додава lmo:1104)
[[be-x-old:1104]]
[[bh:११०४]]
[[bg:1104]]
[[bs:1104]]
[[br:1104]]
[[bg:1104]]
[[ca:1104]]
[[cv:1104]]
[[lb:1104]]
[[lt:1104 m.]]
[[lmo:1104]]
[[hu:1104]]
[[mg:1104]]
5.331

уредување