31 век п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава bs:31. vijek p.n.e.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Ika-31 nga gatostuig UC)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bs:31. vijek p.n.e.)
 
[[bar:31. Joahundat v. Chr.]]
[[bs:31. vijek p.n.e.]]
[[ca:Segle XXXI aC]]
[[cs:31. století př. n. l.]]
86.434

уредувања