Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава oc:Òpi
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Opijs)
с (r2.6.4) (Робот: Додава oc:Òpi)
[[ja:アヘン]]
[[no:Opium]]
[[oc:Òpi]]
[[uz:Afyun]]
[[ps:تریاک]]
127.231

уредување