Отвори го главното мени

Промени

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава zu:I-Iraki
[[iu:ᐃᕉᒃ]]
[[os:Ирак]]
[[zu:I-Iraki]]
[[is:Írak]]
[[it:Iraq]]
1.229

уредувања