Agusta A-129 Mangusta: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Робот: Додава sv:Agusta A129 Mangusta
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Робот: Додава sv:Agusta A129 Mangusta)
[[ru:Agusta A129 Mangusta]]
[[fi:Agusta A129 Mangusta]]
[[sv:Agusta A129 Mangusta]]
127.411

уредување