Разлика помеѓу преработките на „Орхидеи“

Одземени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува simple:Orchid
с (Робот: Додава lez:Орхидея)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува simple:Orchid)
[[qu:Hillurina yura rikch'aq ayllu]]
[[ru:Орхидные]]
[[simple:OrchidaceaeOrchid]]
[[sk:Vstavačovité]]
[[sl:Kukavičevke]]
2.817

уредувања