Разлика помеѓу преработките на „Северна Америка“

Додадени 44 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава lez:Кеферпатан Америка
с (Reverted 1 edit by 62.162.217.213 (talk) identified as vandalism to last revision by Frigotoni. (TW))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава lez:Кеферпатан Америка)
[[ku:Amerîkaya Bakur]]
[[lad:Amerika del Nord]]
[[lez:Кеферпатан Америка]]
[[la:America Septentrionalis]]
[[lv:Ziemeļamerika]]
2.817

уредувања