Разлика помеѓу преработките на „1097“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава lmo:1097
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:1097 жыл)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lmo:1097)
[[be-x-old:1097]]
[[bh:१०९७]]
[[bg:1097]]
[[bs:1097]]
[[br:1097]]
[[bg:1097]]
[[ca:1097]]
[[cv:1097]]
[[lt:1097 m.]]
[[lij:1097]]
[[lmo:1097]]
[[hu:1097]]
[[mi:1097]]
86.434

уредувања